Serdecznie witamy na stronach serwisu firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży zabezpieczeń elektronicznych oraz instalacji teletechnicznych. Działamy od 1992 roku. Ludzie tworzący naszą firmę zbierali swoje doświadczenia zawodowe na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat oraz zdobyli zaufanie poparte poświadczeniami bezpieczeństwa osobowego i licencjami pracowników zabezpieczenia technicznego. Bezustannie inwestując w rozwój techniczny i osobowy osiągnęliśmy pozycję jednej z najlepszych firm tej branży w regionie. Zaufały nam kluczowe firmy i instytucje na terenie kraju.

W zakresie naszej działalności znajdują się: instalacja, naprawa, konserwacja i serwis systemów alarmowych włamania i napadu, systemów sygnalizacji pożaru, systemów telewizji przemysłowej (cctv) zwanych też systemami telewizji dozorowej lub monitoringiem wizyjnym, systemów kontroli dostępu, a także integracja i zdalna obsługa tych systemów. Specjalizujemy się także w elektroakustycznych instalacjach nagłaśniających i systemach audio-wizualnych.

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów stale rozszerzamy swoją ofertę o nowoczesne rozwiązania technologiczne. Jednocześnie kładziemy nacisk na ludzki aspekt bezpieczeństwa i ochrony, którymi są zaufanie, dyskrecja i ochrona danych Klienta. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do projektowania i wykonywania elektronicznych systemów nadzoru i ochrony obiektów.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Kamera online

Kamery

Aktualności

Targi Office Days

9-10 kwietnia 2013, EXPO XXI, Warszawa. Targi Office Days wyposażenie i usługi dla biur.

RELACJE Z TARGÓW

Więcej...