O firmie

Zakład Elektroniczny ALFA istnieje od 1992 r. Prowadzi działalność usługową w zakresie instalacji elektronicznych systemów ochrony. Duże doświadczenie i systematyczne wprowadzanie nowych technologii pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa i zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Gwarantem zaufania są posiadane przez nas: Koncesja MSWiA, licencje PZT, a także poświadczenia bezpieczeństwa osobowego pracowników.


  • Koncesja MSW
  • Licencja PZT
  • Poświadczenie ABW
  • Poświadczenie ABW
  • Poświadczenie ABW

W ofercie firmy ALFA znajdą Państwo wysokiej klasy nowoczesne produkty renomowanych firm krajowych i zagranicznych w zakresie urządzeń sygnalizacji włamania i napadu, systemów przeciwpożarowych, telewizji przemysłowej i użytkowej, systemów transmisji obrazu i dźwięku, kontroli dostępu, systemów domofonowych i wideodomofonowych, a także nagłośnienia obiektów. Korzystamy m.in. z urządzeń takich firm jak: Siemens, Bosch, Samsung, Satel, Aritech, Paradox, DSC, Optex i inne.

Celem jak najlepszego zaspokojenia Państwa potrzeb, nieustannie monitorujemy światowe rynki poszukując nowych rozwiązań i pozyskując wiedzę w zakresie trendów rozwoju branży zabezpieczeń. Mamy nadzieję, że w wyniku tych działań aktualna nasza oferta jest w stanie zaspokoić Państwa oczekiwania w zakresie konfiguracji systemów zarówno podstawowym jak i profesjonalnym.

Korzyści wynikające ze współpracy z nami: atrakcyjne ceny, jakość wykonania oraz fachowość.

 

Kamera online

Kamery

Aktualności

Targi Office Days

9-10 kwietnia 2013, EXPO XXI, Warszawa. Targi Office Days wyposażenie i usługi dla biur.

RELACJE Z TARGÓW

Więcej...